Záclony v obývacej izbe

Odporúčame

Zasielanie noviniek

Atypické záclono-závesové panely

japonka

Na prvý pohľad zaujmú výrazným designom a farbou, ale až pri bližšom preskúmaní je jasné, v čom spočíva dekoratívne vyznenia dvoch závesových panelov.

Aj keď sú v obývacej izbe len dva, hneď upútajú pozornosť. Áno, stále je reč o tých atypických paneloch. Aby sme vás už dlhšie nenapínali, ich kúzlo spočíva v použití dvoch vrstiev materiálu. Spodnú vrstvu tvorí jednofarebný záves Jaipur, ktorého nádherná farebnica umožnila skombinovať panely v odtieni navíjacích roliet na oknách. Vrchná, veľmi dekoratívna vrstva je z luxusnej farebnej záclony s výrazným dizajnom, ktorá je súčasťou kolekcie Rasch.

dsc02985   dsc02983

časťou japonských posuvných stien, ktorých profily sú namontované do stropu, sú samozrejme aj ďalšie panely. Tie sú už určené na prekrytie okien počas dňa a sú ušité z priehľadného bieleho voilu. Ich výšky sú podľa dispozície priestoru rozdielne, časť panelov má spodný okraj nad radiátormi, časť je zakončená nad podlahou. Aby bolo možné z panelmi ľubovoľne manipulovať, sú ovládané pomocou transparentných tyčiek na posuv.

Autor článku: redakce Zaclona.cz  

Designer: STYLTEX design, spol s r.o. objednat návštěvu toho designera.

Styltex doporučuje

©1994-2014 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem