Prebyvanie.sk

Diskutujte o trendoch a dizajne v zatienení okien a a bytových dekoráciách s našimi špecialistami.

Novinky v ponuke závesov kolekcie Creative

Klasické a elegantné ornamenty, spoločne s efektnými modernými dizajnami, to všetko v kombinácii s leskom a v trendy farbách - také sú zaujímavé a pre každý interiér prínosné novinky v ponuke závesov kolekcia Creative . Závesy Raffael , Francesco , Dorian a Vulcano Gold krásne dopĺňa jemná záclona 805 vo farbe 612 rovnakej kolekcie.

Více

Vzdušný a svieži interiér sa záclonovými panely

Biela a smotanová farba spolu s prírodnými odtieňmi tvorí optimálny podklad pre svieže kiwi zelené doplnky, počnúc výmaľbou steny, závesovým panelom až po dekoratívne vankúše na pohovke.

Více

Dizajnérka Karolínka - A prečo sa používa riasiaca páska

Riasiaca páska je neodmysliteľnou súčasťou dekorácií, lebo každú dekoráciu je nutné nejakým spôsobom uchytiť do závesného systému. Riasiace pásky sú teda veľmi dôležité, a niekedy neprávom opomínanou súčasťou riasených záclon a závesov. Ich výber je naozaj viac než bohatý a pre laikov je niekedy ťažké sa v ponuke orientovať. Preto sa oplatí nechať si poradiť nielen s výberom vhodného materiálu, ale podľa spôsobu zavesenia si nechať odporučiť aj zodpovedajúcu riasiacu pásku.

Více

Nano rolety - tak jednoduchú montáž si ani nedokážete predstaviť!

Nano rolety ponúkajú extrémne ľahkú montáž a vynikajúcu ochranu proti slnku. Pripevňujú sa bez akéhokoľvek vŕtania priamo na plochu skla okien pomocou samolepiaceho suchého zipsu. Tiež ich prípadná demontáž a následná montáž je úplne nenáročná, rýchla a bezproblémová.

Více

Trocha romantiky pre podkrovie hotela

Atypické okná v podkroví hotela sú zatienené zatemňujúcimi navíjacími roletami, ktoré síce zaisťujú pohodu pre nerušený spánok, ale útulnosti izbám nepridávajú. Preto vedenie hotela v spolupráci s našou dizajnérkou pristúpilo k ďalším úpravám.
Více

Dizajnérka Karolínka 7. - A tajomstvo ukrytej koľajničky

V ďalšom dieli nášho poučného komiksu sa Karolínka stáva detektívom a pátra po "fenoméne ukrytej koľajničky". Pritom je to tak jednoduché - stačí tá správna riasiaca páska, vždy podľa typu koľajničky, a úspech je zaručený!
Více

Efektná realizácia s luxusnými závesmi

Luxusná rada materiálov spoločnosti Prestigious zaisťuje vďaka spolupráci obchodných partnerov z Írska, Francúzska, Nemecka, Južnej Ameriky a spoločnosti z Beneluxu komplexnosť a vyváženosť celej ponúkanej kolekcie. Je tak využité z každej krajiny to najlepšie, čo tamojší umelci, tkáči, maliari a výšivkári vedia.

Více

Panely a navíjacie rolety z praktického materiálu

Na panely japonskej posuvnej steny je možné použiť akékoľvek záclony či závesový materiál, s výnimkou crashovej úpravy, ktorá nezaručuje rozmerovú stálosť. Okrem textilných materiálov sa často využíva Roletovina - pevná, s možnosťou výberu v širokej škále farieb a výhodná pre kombinácie s navíjacími roletami.
Více

Dizajnérka Karolínka 6. - A prečo všetko nie je garniža

Uvádzame 6. diel nášho výučbového komiksu. Tentoraz sa Karolínka zaoberá štandardným problémom - názvoslovím alebo lepšie povedané označením typov závesných systémov. Skrátka, nie je všetko garniža, ale máme veľa druhov koľajničiek, záclonové tyče ...

Více

Dekorácia s pravidelnými záhybmi

Textilné dekorácie sú dôležitou vizitkou každého priestoru a to platí aj pre reštaurácie, kde sú vlastne akousi upútavkou a vodítkom k ďalšiemu kroku - príjemnému posedeniu a nemenej príjemnej konzumácii vybraných lahôdok.

Více

Moderný interiér v štýle Feng Shui

Nová obyvateľka bytu síce nemala o interiéri konkrétnu predstavu, ale túžila po prírodných materiáloch, štýle Feng Shui, po vzdušnom a pokojnom prostredí, kde všetko bude mať svoje miesto.

Více

Japonské posuvné steny pre zaistenie súkromia

Japonské posuvné steny slúžia nielen ako moderný okenný tieniaci systém mnohých tvárí podľa typu materiálu, z ktorých sú ušité jednotlivé panely, ale aj ako jednoduché plne funkčné predelenie miestnosti.

Více

Stále moderné záclonové žalúzie z farebných voilov

Zatienenie záclonovou žalúziou je originálny a variabilný výrobok, ktorý v sebe spája niekoľko výhod naraz. Skladá sa z vodiace lišty, zvislých lamiel z PVC 89 mm a dekoračnej tkaniny v pomere spotreby 1:3,7. Jednoduchým naklápaním lamiel je možné voliť medzi dekoračnou záclonou, ľahkým pritienením alebo úplným zaclonením.
Více

Dizajnérka Karolínka 5 - A slávna šírka rolety

Naše dizajnérky sa pri každodennom kontakte so zákazníkmi často stretávajú s problémom, kedy je rozmer celej rolety mylne vnímaný ako rozmer roletoviny. Dizajnérka Karolínka sa vám pokúsi túto problematiku trochu osvetliť. Ďalšie informácie a ponuku látkových navíjacích roliet nájdete v on-line kalkulátoroch tu: www.dointerieru.cz
Více

Dizajnérka Karolínka 4 - A čo so starou záclonovou tyčou

Priatelia, teraz sa už vo štvrtom príbehu dizajnérky Karolinky dozviete čo robiť so svojou starou záclonovou tyčou a že by bolo dobré dať prednosť niečomu modernejšiemu. Čo tak napríklad kolejničce AL310 ?

Více

Realizácia podľa návrhu Prof. Bořka Šípka

Celá realizácia v rámci spolupráce Slovak Deco Teamu prebehla podľa návrhu Prof. Dr. Ing. arch. Bořka Šípka. Spôsob zatienenia okien aj použité materiály, vytvárajú po inštalácii efektné a veľmi pôsobivé dekorácie.

Více

Prepojenie rímskych roliet a panelov japonskej steny

Textilné materiály ponúkajú takmer nekonečné množstvo farieb, dizajnov, štruktúr a kombinácií priesvitu a netransparentnosti. Stačí len popustiť uzdu fantázii, čo skúsené dizajnérky robia veľmi radi.

Více

Rolety pre svetelnú pohodu na pracovisku

Zatienenie okien v časti "továrne" upravenej pre kancelárie je po dokončení realizácie praktické, jednoduché, vzbudzujúce pocit čistoty a vzdušnosti, skrátka rovnaké ako celý interier, určený pre prácu.

Více

Inteligentné záclony a závesy kolekcie Drapilux

Prečo "inteligentné" záclony a závesy? Toto označenie má svoje opodstatnenie, skrývajúce sa pod jednotlivými symbolmi.

Více

Izba pre študenta s modernou podlahovou krytinou

Pre realizáciu novej podlahy študentskej izby v rodinnom dome boli použité vinylové diely Domestic Stone. Výsledok môžete teraz posúdiť sami.

Více

Zeitgest - jedna z kolekcií obliečok Ibena

Kolekcia Zeitgeist ponúka kvalitné bavlnené a saténové obliečky, doplnené flanelovými prikrývkami.

Více

Rímske rolety zo záclony La Bamba

Farebné záclony ponúkajú vždy niečo naviac - či už je to pôsobenie správne zvolených odtieňov alebo štýl dizajnu.

Více

Predstavujeme novinky kolekcie Exclusive august 2013

Záves Floro 156

Záves kolekcie Exclusive august 2013. Výrazný dizajn záves predurčuje hlavne na väčšie plochy, kde patrične vynikne.

Více

Dokonale zatemňujúce rolety

Vnútorná látková roleta s kazetou je clona určená pre zatienenie miestností pred priamymi slnečnými lúčmi. Je vhodná na okná rodinných domov, bytov i kancelárií.
Více